Teknoloji

FPS Legend Spec Ops: The Line Steam’den Kaldırıldı

2K Oyunları, Spec Ops: Hat Oyunuyla dikkat çekti. Bu oyunda sadece sonsuz düşmanları vurmuyoruz, çoğu zaman oyunda yaptığımız seçimlerle ahlaki kararlar vermek zorunda kalıyoruz. mahvolmuş bir Dubai’de Son maça pek çok olumlu yorum yapıldı. Spec Ops: The Line Steam mağazasından kaldırıldı.

Xbox mağazasından satın alınabilecek oyunlar

Spec Ops: Hat şu anda mevcut Xbox Oyun mağazadan satın alınabilir. Bu oyunu üçüncü taraf oyun satış sitelerinden de satın almak mümkün. Üstelik oyun hiçbir uyarı yapılmadan platformdan kaldırıldı. Ancak bu durumu sanki oyun geri dönmeyecekmiş gibi yorumlamak doğru değil.

Oyunlar Steam’de çoğu zaman platformdan kaldırılabiliyor ancak Spec Ops: The Line’ın başarısını ve aldığı olumlu yorumları göz önüne aldığımızda bu durum oldukça şaşırtıcı. Özellikle “Beyaz Fosfor” sahnesi oyunun önemli anlarından biriydi ve FPS türü Daha çağdaş ve daha eleştirel hale getirilmesinde önemli bir rol oynadı. “İnsanları kahraman olmaktan hayal kırıklığına uğratan” bu yapımın kaldırılması belki de oyunun geri dönüşüne kapı açacak.

Spec Ops: Hat 12 yaşında bir çocuk için oyun Yapımın vizyon tarihi 29 Haziran 2012. Belki de bu kaldırma kararının ardından yapım yakın gelecekte yeniden Remastered olarak karşımıza çıkacak. .

derebucakhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu